تدریس خصوصی در منزل و آموزش آنلاین + مشاوره رایگان

toturing nokhbe plus

چرا تدریس خصوصی؟ امروزه یکی از نگرانی های دانش آموزان و والدین، تدریس ناقص دروس در کلاس های مدرسه است. با توجه به تعداد زیاد دانش آموزان در کلاس درسی و عدم توانایی های بعضی معلمان، این مسائل را می توان طبیعی عنوان نمود. اما راه چاره چیست و چگونه می شود این آسیب ها را جبران کرد؟ تحقیقات و تجربه نشان داده است بهترین راه حل که خانواده ها بیشترین استفاده را از آن می کنند، استفاده از معلم خصوصی و آموزش خصوصی است. در ادامه شما را با تمام مباحثی که قبل از انتخاب مدرس خصوصی نیاز دارید بدانید آشنا خواهیم کرد.

 

تدریس خصوصی، راهی برای پیشرفت تحصیلی و کنکور

در این نوع از آموزش، مدرس به صورت انفرادی و فقط با شما تعامل دارد. درس را با توجه به سطح توانایی هر دانش آموز تدریس می کند. ایرادات شما را برطرف کرده و تمام وقت کلاس را به شما اختصاص می دهد. با این تفاسیر، تفاوت معلم خصوصی با معلم مدرسه مشخص می شود و مزیت های آن کاملا نمایان.

مزیت های آموزش خصوصی عبارت اند از:

 1. افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان
 2. کمک به کاهش استرس و دلهره
 3. حذف مطالب غیر ضروری و تمرکز بر مطالب مهم تر
 4. رفع اشکال اختصاصی
 5. تقویت نقاط قوت و پیشرفت بیشتر
 6. ارزیابی و ارائه راه حل برای رفع نقاط ضعف

 

تدریس خصوصی مناسب چه کسانی است؟

خیلی از افراد از کلاس خصوصی پرهیز کرده و فکر می کنند برایشان افت دارد! در صورتی که آموزش خصوصی فقط برای افراد ضعیف نیست و حتی افراد بزرگ نیز برای پیشرفت شخصی و کاری خود از مشاوران و معلمان خصوصی استفاده می کنند. دلایل متفاوتی برای گرفتن معلم خصوصی وجود دارد. بعضی از دانش آموزان از کیفیت درس دادن معلم مدرسه خود ناراضی هستند. بعضی درس را فهمیده اند و نیازمند رفع اشکال هستند. برخی برای یادگیری در سطوح بالاتر مثل کنکور و المپیاد به آن رجوع می کنند. تعدادی نیز به دلیل سختی درس ها نیاز به تکرار درس ها دارند تا بهتر متوجه بشوند. همه افراد مطرح شده نیاز های متفاوتی از آموزش خصوصی داشتند؛ اما هدف اصلی همه آن ها یکی است و آن هدف، چیزی نیست جز پیشرفت!

مزایای تدریس خصوصی آکادمی نخبه پلاس

یکی از برترین خدمات آکادمی نخبه پلاس، آموزش خصوصی دروس تخصصی دبیرستان و کنکور است. ما با استفاده از مدرسان برتر تهران و ضمانت بهترین قیمت، شما را از دردسرهای تدریس خصوصی آسوده و طبق نظرسنجی ها در روال تدریس بسیار موفق عملکرده ایم. درس های ارائه شده شامل شیمی، زبان انگلیسی، ریاضی، زیست شناسی و فیزیک می باشد. تیم مدرسان ما جزو معلمان برتر تهران و معلمان رسمی مدارس بزرگی مثل علامه حلی، فرزانگان، نمونه دولتی، سلام و علوی هستند. شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و رزرو وقت تدریس فرم مشاوره را پر کنید. همچنین می توانید با شماره مجموعه (09120858487) از طریق زنگ، واتساپ، تلگرام یا sms در ارتباط باشید.

 

ویژگی اساتید آکادمی نخبه پلاس:

 • اساتید ما توسط شخص مدیر گزینش شده و از لحاظ سطح سواد علمی، فن بیان، روش تدریس و آداب اجتماعی مورد اعتماد هستند.
 • تمام اساتید در کار خود نخبه بوده و طبق نظرات دانش آموزانشان سطح عملکرد بسیار بالایی را نشان داده اند.
 • بعد از هر جلسه تدریس از دانش آموزان نظر سنجی شده تا کلاس خود را توصیف کنند. در صورت مشاهده عملکرد ضعیف از دبیران، عذر آن ها از آکادمی خواسته می شود.
 • انتخاب معلم برای کلاس تدریس خصوصی با در نظر گرفتن سطح علمی دانش آموز و ویژگی های فردی توسط مشاوران در این موسسه صورت می گیرد تا بازده کافی داشته باشد و موجب رضایت دانش آموز و اولیا شود.
 • بر طبق قوانین و شرایط آکادمی در هرجلسه روند پیشرفت تدریس، میزان حضور، مقدار رضایت دانش آموز و همچنین کیفیت کلاس های برگزار شده بررسی خواهند شد.
 • آکادمی نخبه پلاس افتخار جلب رضایت دانش آموزان و تأییدیه والدین را از جلسات برگزار شده و کلاس های تدریس خصوصی در تمامی مناطق تهران دارد.

 

برخی از خصوصیات کلاس‌های خصوصی نخبه پلاس:

 1. تک نفره بودن کلاس: این کار باعث تعامل ویژه معلم با دانش آموز شده و تمام وقت آموزش برای شما صرف خواهد شد. اینگونه کیفیت آموزش و سطح یادگیری رشد مضاعفی خواهد کرد.
 2. شیوه تدریس مناسب با ویژگی‌های دانش آموز: استفاده از سرعت، روش و ابزار های مناسب برای تدریس توسط دبیر برای تدریس و افزایش کیفیت یادگیری باعث رشد سطح کلاس خواهد شد. در حالی که در مدارس درس ها با یک روش برای همه تدریس می شوند.
 3. رفع اشکال و ارزیابی: با توجه به تک نفره بودن کلاس ها، دانش آموز می تواند هر جلسه با دبیر خود رفع اشکال و پرسش و پاسخ انجام دهد. با این کار سوالات او را برطرف شده و هیچ ابهامی از درس باقی نمی ملند.
 4. تعیین وقت کلاس توسط شما: برخلاف کلاس های گروهی که زمانشان ثابت است، دانش آموز با مشورت خانواده وقت کلاس های خود را تعیین می کند.
 5. اجازه تعویض دبیر: در صورت خواسته شما، بعد از هر جلسه امکان تعویض استاد وجود دارد و می توانید از تماس با آکادمی اقدام نمایید.
 6. تدریس خصوصی در منزل: به درخواست شما کلاس ها در منزل برگزار می‌شود تا از هزینه ها و زمان رفت و آمد بکاهد.
 7. امکان برگزاری کلاس ها حتی در روزهای تعطیل و قبل امتحان هم برای آموزش و هم برای رفع اشکال وجود دارد.

 

قیمت تدریس خصوصی و معلم خصوصی

برخلاف بعضی اگهی ها که قیمت های خیلی پایین یا خیلی بالا ارائه می کنند، ما در نخبه پلاس بهترین قیمت ممکن را با تدریس برترین اساتید استان تهران ارائه می دهیم. در این شرایط اقتصادی و پندمیک کرونا ما سعی کرده ایم که پایین ترین قیمت ممکن را تا جایی که می شود ارائه دهیم. اینگونه به نوعی مقداری از سهم خود را به عنوان بخشی از جامعه برای کمک به شما عزیزان انجام داده ایم :). هزینه های آکادمی برای تدریس و کلاس خصوصی به شرح زیر است:

هزینه کلاس خصوصی حضوری هر 90 دقیقه آموزش پایه های دهم و یازدهم 130 هزار تومان است.

هزینه کلاس خصوصی حضوری  هر 90 دقیقه آموزش پایه دوازدهم و کنکور 145 هزار تومان است.

هزینه آموزش خصوصی آنلاین هر 90 دقیقه  آموزش پایه های دهم و یازدهم 90 هزار تومان است.

هزینه آموزش خصوصی آنلاین هر 90 دقیقه  آموزش پایه دوازدهم و کنکوری 105 هزار تومان است.

تدریس خصوصی شیمی 

اکثر دانش آموزان روش صحیح خواندن درس شیمی را نمی دانند. شیمی به غیر از مطالب حفظی، مطالب مفهومی بسیار زیادی داردو جدول ها، تصاویر، آمار، فرمول ها و بسیاری از موارد تحلیلی دیگری نیز در کتاب وجود دارند که بسیار مهم است. همچنین قسمت بزرگی از شیمی را استوکیومتری و حل مسائل شیمی تشکیل می دهد که اکثرا در آن اشکال دارند.

درس شیمی در کنکور و دانشگاه نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در کنکور تجربی درس شیمی در زیر گروه یک ضریب 9 و در زیر گروه دو ضریب 12 را دارد. همچنین در کنکور ریاضی دارای ضریب 6 در زیر گروه یک و ضریب 9 در زیر گروه دو است! این اهمیت این درس را در کنکور نشان می دهد و با توجه به حجم و سختی آن دانش آموزان باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

دو درس شیمی و زبان انگلیسی از دروس تخصصی آکادمی نخبه پلاس هستند که بر روی آن فعالیت ویژه انجام می شود. به دلیل تخصص مدیریت مجموعه در درس شیمی و نظارت مستقیم ایشان، این درس در آکادمی ما در میان کنکوری ها زبان زد است. همچنین دوره های آموزشی آنلاین ما به صورت تخصصی در درس شیمی برگزار می شود. در کلاس تدریس خصوصی شیمی آکادمی نخبه پلاس به تحلیل و آموزش تک تک موارد زیر می پردازیم که باعث رضایت دانش آموزان ما نیز شده است:

آموزش روش خواندن درس شیمی

آموزش روش تست زنی درس شیمی

آموزش عمیق و بررسی کامل تمام مفاهیم

آموزش مسائل شیمی و استوکیومتری

تحلیل نمودار ها، عکس ها و آزمایش ها

آموزش مطالب حفظی و نکات مهم آن ها

 

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

درس زبان انگلیسی علاوه بر اهمیت زیاد در دنیا و  روابط کاری، در زندگی افراد و تحصیل ان ها نیز تأثیر بسزایی دارد. معمولا دانش آموزان در موسسه های آموزش زبان در کنار مدرسه خود به یادگیری این زبان می پردازند که این ضعف سیستم آموزشی مدارس در این درس را نشان می دهد. به همین خاطر خیلی از دانش آموزان در این درس دچار ضعف و مشکل هستند. برای همین مجبور می شوند به مراکز آموزش زبان رفته و بر اساس سبک تدریس و کتاب آن ها به یادگیری بپردازند.

ما در مجموعه خود آموزش زبان انگلیسی را برای شما ساده کردیم. شما می توانید با هماهنگی و رزرو وقت تدریس خصوصی زبان انگلیسی از تمام موارد زیر بهره مند شوید:

رفع اشکال برای امتحانات

آموزش دروس پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم

آموزش گرامر و لغات

 

تدریس خصوصی کنکور

با توجه به ارزشمند بودن زمان برای افراد کنکوری و همچنین شلوغ بودن کلاس های درسی مدارس، بهترین گزینه برای این افراد استفاده از تدریس خصوصی در منزل یا تدریس خصوصی آنلاین است. اینگونه در وقت آن ها صرفه جویی می شود، تمام وقت کلاس آموزشی به آن ها اختصاص می یابد و به صورت اختصاصی می توانند جلسات پرسش و پاسخ و رفع اشکال داشته باشند.

روش درس خواندن و حل سوال برای دروس کنکوری نیز متفاوت چیزی است که در مدارس تدریس می شود. برای همین دانش آموز نیاز به منابع بیشتر و آموزش تخصصی تر است تا بتواند با روش های اصولی و ذهنیت مناسب در این رقابت بزرگ و سخت شرکت کند.

تدریس خصوصی نخبه پلاس

چرا تدریس خصوصی به پیشرفت ما کمک می‌کند؟

انسان ها با یکدیگر متفاوت اند و این تفاوت ها نیاز های مختلفی را ایجاد می کنند. برای پاسخ دادن به این نیاز ها، یک راه حل خاص جوابگو نیست و باید برای هر کس راه حلی جدا ارائه شود. این کار بر عهده افرادی مثل منتورها، مشاورها و مدرس ها است. ما از این افراد کمک می گیریم تا نیازهایمان را برطرف کرده و پیشرفت کنیم.

 

حمایت و انگیزه بیشتر

حضور یک معلم و مدرس خوب در کنار دانش آموز باعث دلگرمی او می شود. زیرا می داند دوستی پیدا کرده است که در این راه می تواند به او تکیه کند، مشکلات خود را بیان کند و در صورت نیاز از او کمک بخواهد.

 

به کار گیری بهترین روش تدریس

روش های تدریس زیادی وجود دارند از جمله روش های معلم محور، تدریس معکوس، مبتنی بر پژوهش، گیمیفای شده و حتی مستقیم. شما یا بر اساس تخصص معلم در روش خاص خود به سراغ او می روید یا معلم بر اساس روش مناسب دانش آموز انتقال مطالب و آموزش را انجام می دهد.

 

آموزش با سرعت مناسب

دانش آموزان سرعت یادگیری و دریافت مطالب یکسانی ندارند. بعضی سرعت بیشتری دارند و سر کلاس درسی یاد می گیرند. برخی هم سرعت پایین تری داشته و نیاز به تکرار بیشتری برای تثبیت مطالب دارند. مدرس خصوصی با تمرکز بر توانایی هر دانش آموز، درس ها را شخصی سازی می کند و استفاده از سرعت مناسب برای هر نفر، بهترین آموزش ممکن را ارائه می دهد.

 

ابزار درست برای تدریس

ابزار بسیار زیادی برای تدریس و آموزش به دانش آموزان وجود دارد. ابزاری مانند جزوه، کتاب، فیلم های آموزشی، آزمون های کتبی و شفاهی، آزمون های آنلاین و دوره ای، ارزشیابی ها، استفاده از واقعیت افزوده، آزمایشگاه، تست زنی و موارد دیگر. معلم خصوصی در ابتدا با ارزیابی دانش آموز و به کار گیری درست ابزار، می تواند کیفیت آموزش را چندین برابر افزایش دهد.

teaching nokhbe plus

در انتخاب کلاس تدریس خصوصی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

معلمی که قرار است به صورت خصوصی تدریس کند باید از نظر علمی در سطح بالایی قرار داشته باشد.

توانایی برخورد با انواع دانش آموزان را بلد و به روش های مختلف تدریس مسلط باشد.

نظم و اهمیت دادن به زمان ویژگی بعدی است. چرا که تاخیر در شروع کلاس ها، به تعویق انداختن آن ها و همینطور تغییر روزها می توانند برای خانواده ها و دانش آموزان دردسر ساز شود.

مدل های تدریس خصوصی

معمولا کلاس ها و آموزش های خصوصی به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می شوند. در هر دو مدل کلاس به صورت کاملا خصوصی است و تمام وقت مدرس بر روی یک دانش آموز متمرکز است. تفاوت این دو روش تنها در نبود حضور فیزیکی مدرس و انتقال اطلاعات به صورت دیجیتال است.

تدریس خصوصی حضوری

بیشترین مدل کلاس های خصوصی، تدریس خصوصی در منزل است. زیرا که هم در هزینه های پنهان و رفت و آمد دانش آموز و هم در وقت آن ها صرفه جویی می شود. پر استفاده ترین ترین روش بعدی، استفاده از کلاس خصوصی در یک مکان آموزشی با حداقل امکانات است. این نوع تدریس استقبال زیادی دارد و دلیل آن هم ارتباط مستقیم دانش آموز با معلم است.

تدریس خصوصی آنلاین

این روش با آغاز و شیوع بیماری کرونا بسیار مورد استقبال قرار گرفت. یکی از دلایل آن حذف هزینه رفت و آمد دانش آموز و دبیر است. دلیل دوم این است که در صورتی که آموزش های آنلاین و مجازی ضبط شوند یا از قبل ضبط شده باشند، امکان دیدن آن ها به مرور و دفعات زیاد امکان پذیر است. اینگونه دیگر دانش آموز نیازی نبه جلسه اضافه برای توضیح دوباره درس ها ندارد، بلکه می تواند با پخش دوباره آموزش به آن مسلط شود و سوالات خود را در اخر جلسه یا ابتدای جلسه بعدی مطرح کند.