امیر کیائی

امیر کیائی

بیوگرافی

درباره امیر کیائی بیشتر بدانید

آموزش شیمی و تحصیلات

امیر کیائی (Amir Kiaei) مدرس شیمی، محقق طراحی آموزشی، فعال در زمینه بیزنس کوچینگ و بنیانگذار آکادمی نخبه پلاس است. او فعالیت خود را در زمینه آموزش شیمی و مشاوره کنکور از سال 1398 آغاز کرد. علاقه مندی او به شیمی باعث انتخاب رشته شیمی محض در دانشگاه شد تا بتواند در کنار تدریس تخصصی‌تر، در زمینه علاقه مندی خود یعنی شیمی نیز پیشرو باشد. وی همچنین طراح سوالات آزمون‌های آزمایشی و کتاب‌های تستی است.

پایه گذاری آکادمی نخبه پلاس

همزمان با تحصیل و تدریس خود، او تصمیم به پایه گذاری آکادمی Nokhbe Plus گرفت تا بتواند برای دانش آموزان ایران شرایط رشد بیشتر و بهتری محیا کند. فعالیت این مجموعه در زمینه تدریس تخصصی شیمی و زبان انگلیسی کنکور، مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور، تدریس خصوصی و انتخاب رشته کنکور تجربی و ریاضی است. در این میان، آموزش هایی برای دانش آموزان علاقه‌مند به رشد فردی و سبک زندگی نیز در سایت به صورت ویژه قرار می‌گیرد. این آموزش‌ها کمک می‌کنند تا علاوه بر یادگیری دروس دبیرستان، دانش آموزان بتوانند سبک زندگی خود و کیفیت آن را به بالاترین سطح ممکن برسانند.

امیر کیائی به این موارد نیز بسنده نکرد و برای بهبود کسب و کار خود به سمت یادگیری مهارت های بیزنس کوچینگ و دیجیتال مارکتینگ رفت. او که از زمان دبیرستان به حوزه دیجیتال مارکتینگ آشنا بود، برای پیشرفت خود در زمینه مدیریت و کوچینگ نیز در حال آموزش دیدن است.

هدف من از تأسیس آکادمی نخبه پلاس علاوه بر آموزش اصولی دروس دبیرستان، آموزش مهارت‌هایی است که در دبیرستان‌ها، دانشگاه‌ها و حتی خانواده‌ها نیز به نوجوانان آموزش داده نمی‌شود – امیر کیائی