تدریس خصوصی شیمی و معلم خصوصی شیمی کنکور، دبیرستان، دانشگاه و المپیاد

همانطور که می دانید درس شیمی جزو درس های تخصصی و سخت می باشد. این درس هم در دبیرستان در رشته های تجربی، ریاضی و فنی و هم در دانشگاه در بسیاری از رشته های علوم پایه، علوم پزشکی، مهندسی و … وجود دارد. به همین دلیل بسیاری از دانش آموزان نیاز به دبیر شیمی دارند. اما معلم ها و استاد های شیمی مدارس و دانشگاه ها همیشه تمام نیاز های دانش آموزان را رفع نمی کنند. از این رو بسیاری از شاگردان به معلم خصوصی و تدریس خصوصی شیمی روی می آورند.

تدریس خصوصی شیمی

درس شیمی در چهار مقطع زیر تدریس می شود:

  • دبیرستان (رشته های تجربی، ریاضی، فنی و هنرستان)
  • کنکوری (پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم)
  • المپیاد (دانش آموزی و دانشجویی)
  • دانشگاهی (رشته های علوم پایه، مهندسی، علوم پزشکی و …)

با توجه به چهار دسته بندی بالا، می توانید به وسعت و تخصصی بودن درس شیمی پی ببرید. در صورتی که درباره تدریس خصوصی نیز سوال دارید، می‌توانید بر روی آن کلیک کرده و از مطالب آن استفاده کنید؛ زیرا که به طور کامل به تمام سوالات شما پاسخ داده‌ایم.

 

این مطلب را از دست ندهید!
تدریس خصوصی

 

تدریس خصوصی شیمی دبیرستان و کنکوری

درس شیمی در مقطع دبیرستان در رشته های تجربی، ریاضی، فنی حرفه ای و حتی هنر ارائه می شود. کتاب شیمی متوسطه دوم در هر پایه تحصیلی به مباحث خاصی می پردازد. قسمت هایی از مباحث هم پوشانی داشته و قسمت هایی نیز کاملا بدون پیش نیاز هستند. معلم درس شیمی نیز موظف است تا تمام مباحث را به طور کامل به دانش آموز توضیح دهد، از ابزار مناسب آموزشی استفاده کند و مفاهیم را به طور کامل برای دانش آموز باز کند. در مبحث کنکور نیز مباحث دبیرستان در سطح پیشرفته تری تدریس می شود، همچنین سبک آموزش تستی و ارائه مسیر ذهنی برای تیپ های مختلف سوالات از مهم ترین کارهای مدرسان کنکور است.

 

هزینه تدریس خصوصی شیمی

مدرسان شیمی با توجه به سطح خود و درس مورد نیاز دستمزد متفاوتی برای تدریس خصوصی درس شیمی دارند. اما به طور کلی، محدوده قیمت 150هزار تومان تا 900 هزار تومان برای مدرسان بسیار متداول است (این نکته را در نظر داشته باشید که بازه قیمت گفته شده فقط برای دروس دبیرستان نیست).

هزینه آکادمی نخبه پلاس برای تدریس درس شیمی به شرح زیر است:

تدریس خصوصی شیمی دبیرستان: 220هزار تومان

تدریس خصوصی شیمی کنکور: 290هزار تومان

تدریس خصوصی شیمی دانشگاه: 450هزار تومان

تدریس خصوصی شیمی المپیاد: 650هزار تومان

 

سوالات متداول

تدریس خصوصی شیمی ساعتی چنده؟

تدریس خصوصی درس شیمی بسته به سطح استاد و مقطع مورد نظر متفاوت می باشد. دروس شیمی در مقاطع دبیرستان، المپیاد، دانشگاه و کنکور تدریس می شود. برای دیدن قیمت های مقاطع مختلف وارد سایت شوید.

آیا برای درس شیمی به معلم خصوصی نیاز دارم؟

درس شیمی به علت تخصصی بودن آن حتما به معلم نیاز دارد. به کمک معلم شیمی، هم مفاهیم به طور کامل تدریس می شود و هم ایرادات رفع خواهد شد.

 

منبع: سایت کنکوری نخبه پلاس